Body optimal control dress

Body optimal control dress

    0

Dostępność: W magazynie
Kod produktu: 06101
Punkty lojalnościowe: 0

121.00 zł
Bez podatku: 98.37 zł

Dostępne opcje


*

*

Ilość:Podziel się:

BODY optimal control dress

  ULTRAcienki model body wyszczuplającego powstały z połączenia body wyszczuplającego z halką modelującą, na nowo ukształtuje

Twoją figurę na odcinku od biustu, poprzez talię, brzuch, biodra, pośladki po uda. 

Idealna figura w zaledwie kilka sekund.

Jedyny dostępny na rynku polskim tego typu model.

Oryginalny produkt marki:

Tego modelu nie kupisz w innym sklepie.

 Tylko w sieci sklepów należących do Orirose i dobrych sklepach z bielizną ciążową i wyszczuplającą.

OPIS PRODUKTU:

Bądź piękna z Orirose

          Body optimal control dress marki Orirose to połączenie body wyszczuplającego z halką - spódnicą modelującą, która dzięki zastosowaniu niezwykle cienkiej, sprężystej i idealnie przylegającej do ciała tkaniny  na bazie 90% poliamidu i 10% nylonu. Miękki, cienki ale wytrzymały i sprężysty materiał w połączeniu z nowatorskim krojem oraz płaskim wykończeniem na styku tkanina - skóra modeluje "niedoskonałości", idealnie przylegając do ciała. Zapewnia maksimum dyskrecji oraz PERFEKCYJNĄ GŁADKOŚĆ.

           WARSTWA SILIKONU antyrolującego w połączeniu z komfortowym, trzystopniowym zapięciem kroku zapewnia pewne przyleganie halki wyszczuplającej do ud. Wyeliminowane zostało w ten sposób niekontrolowane zsuwanie halki z dołu ku górze. Cienkie, regulowane ramiączka w połączeniu z trzystopniową regulacją (zapięcie w kroku) pozwala na swobodną regulacją stanu bielizny wyszczuplającej.

           EFEKT XTREME BRA to unikalny krój zaprojektowany tak aby w połączeniu odpowiednio wyregulowanymi ramiączkami podnieść i wizualnie ujędrnić biust.

Bądź piękna z Orirose

ZALETY:

1) Body wyszczuplające optimal control dress marki Orirose to połączenie body wyszczuplającego z halką - spódnicą modelującą, która dzięki zastosowaniu niezwykle cienkiej, sprężystej i idealnie przylegającej do ciała tkaniny  na bazie poliamidu i nylonu w szybki i dyskretny sposób skoryguje (ukształtuje na nowo) Twoją figurę na linii od biustu poprzez talię, brzuch, biodra, pośladki po uda.

2) Miękki, cienki ale wytrzymały i sprężysty materiał w połączeniu z nowatorskim krojem oraz płaskim wykończeniem na styku tkanina - skóra modeluje "niedoskonałości", idealnie przylegając do ciała.

3) Body optimal control dress nie odznacza sie pod ubraniem nawet przy bardzo dopasowanych kreacjach (sukienkach). Zapewnia maksimum dyskrecji oraz PERFEKCYJNĄ GŁADKOŚĆ.

4) "Smukła talia" - to krój halki wyszczuplającej, który w połączeniu ze wzmocnieniem części brzusznej - odpowiednio skrojony układ tkanin, optymalnie modeluje, wyszczupla i wygładza talię, brzuch, linię bioder oraz uda.

5) WARSTWA SILIKONU antyrolującego w połączeniu z komfortowym, trzystopniowym zapięciem kroku zapewnia pewne przyleganie halki wyszczuplającej do ud. Wyeliminowane zostało w ten sposób niekontrolowane zsuwanie halki z dołu ku górze.

6) Cienkie, regulowane ramiączka w połączeniu z trzystopniową regulacją (zapięcie w kroku) pozwala na swobodną regulacją stanu bielizny wyszczuplającej.

7)  EFEKT XTREME BRA to unikalny krój zaprojektowany tak aby w połączeniu odpowiednio wyregulowanymi ramiączkami podnieść i wizualnie ujędrnić biust.

8) Body wyszczuplająca optimal control dress marki Orirose jest niezastąpionym dodatkiem pod kreację wieczorową czy do pracy dla kobiet:

a) po porodzie

b) na diecie

c) które w dosłowna minutę chcą wymodelować sylwetkę.

DOBÓR ROZMIARU:

          Doboru rozmiaru należy dokonać na podstawie posiadanego w danej chwili obwodu bioder i talii. Uzyskane z pomiaru obwody należy przenieść na poniższą tabele rozmiarów i wybrać odpowiadający im rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani większych ani mniejszych od uzyskanych z pomiaru. Jedynym odstępstwem od ww. zasady jest sytuacja, kiedy wartości obwodów bioder lub talii  wypadają na pograniczu dwóch rozmiarów. Wówczas należy dobrać rozmiar mniejszy.

TABELA ROZMIARÓW

ROZMIAR OBW. BIODER [cm] OBW. TALII [cm]
S/M 85-100 60-75
L/XL 100-110 75-95

ZAPRASZAMY

Produkty powiązane (6)

GORSETY WYSZCZUPLAJĄCE

GORSETY WYSZCZUPLAJĄCE

Zobacz produkty
BODY WYSZCZUPLAJĄCE

BODY WYSZCZUPLAJĄCE

Zobacz produkty
PASY WYSZCZUPLAJĄCE

PASY WYSZCZUPLAJĄCE

Zobacz produkty
PASY POPORODOWE

PASY POPORODOWE

Zobacz produkty
CIĄŻOWE

CIĄŻOWE

Zobacz produkty
NA ŻYLAKI

NA ŻYLAKI

Zobacz produkty
POŃCZOCHY

POŃCZOCHY

Zobacz produkty
MAJTKI WYSZCZUPLAJĄCE

MAJTKI WYSZCZUPLAJĄCE

Zobacz produkty
RAJSTOPY

RAJSTOPY

Zobacz produkty