Gorset Sleek Slim

Gorset Sleek Slim

    0

Dostępność: W magazynie
Kod produktu: 03004
Punkty lojalnościowe: 0

34.00 zł
Bez podatku: 27.64 zł

Dostępne opcje


*

*

Ilość:Podziel się:

Modelujący talię oraz dolne i górne partię brzucha gorset wyszczuplający

z trzema stopniami ucisku (regulowanym uciskiem)

Oryginalny produkt marki:

SLEEK & slim

Gorset uformuje na nowo Twój brzuch i talię.

Tego modelu nie kupisz w innym sklepie

Tylko w sieci sklepów należących do Orirose i dobrych sklepach z bielizną wyszczuplającą

OPIS

SLEEK & slim marki Orirose to gorset wyszczuplający, który dzięki zastosowaniu niezwykle cienkiej, sprężystej i idealnie przylegającej do ciała tkaninie na bazie spandexu w dyskretny sposób skoryguje (ukształtuje na nowo) Twoją talię, górne i dolne partie brzucha.
Miękki, cienki ale wytrzymały i sprężysty materiał w połączeniu z przemyślanym krojem oraz płaskim wykończeniem na styku tkanina-skóra modeluje "niedoskonałości" idealnie przylegając do ciała zapewniając PERFEKCYJNĄ GŁADKOŚĆ.

 

ZALETY

1) TUMMY SLEEK marki Orirose to pas wyszczuplający, który dzięki zastosowaniu niezwykle cienkiej, sprężystej i idealnie przylegającej do ciała tkaninie na bazie SPANDEXU w dyskretny sposób skoryguje (ukształtuje na nowo) Twoją talię, górne i dolne partie brzucha.
2) Miękki, cienki ale wytrzymały i sprężysty materiał w połączeniu z przemyślanym krojem oraz płaskim wykończeniem na styku tkanina-skóra modeluje "niedoskonałości" idealnie przylegając do ciała zapewniając PERFEKCYJNĄ GŁADKOŚĆ.
3) TRZY STOPNIE UCISKU to rozwiązanie zapewniające w zależności od potrzeby regulację ucisku na talię i brzuch. Dzięki trzystopniowej regulacji swobodnie dostosujesz ucisk do posiadanego w danej chwili obwodu talii i brzucha. Regulacja zapewnia możliwość zwiększenia lub zmniejszenia ucisku w zależności od potrzeby.
4) Pełne rozpięcie części brzusznej ułatwia ubranie pasa wyszczuplającego TUMMY SLEEK.
5) Efekt PŁASKI BRZUCH to odpowiednio skrojony układ tkanin składający się na wzmocnienie części brzusznej, modelujący, wyszczuplający i wygładzający dolne i górne partie brzucha.
6) Cztery elastyczne fiszbiny przylegają równomiernie do ciała. Usztywniają talię oraz odcinek lędźwiowy pleców. Dodatkowo zapobiegają rolowaniu się pasa wyszczuplającego z góry na dół oraz z dołu ku górze.
7) PODWYŻSZONY STAN pasa wyszczuplającego do 29 cm równomiernie kształtuje linię talii oraz modeluje dolne i górne partie brzucha przy zachowaniu maksimum DYSKRECJI NOSZENIA.
8) Płaskie wykończenia pasa wyszczuplającego zapobiega powstawaniu nieestetycznych wałeczków na przejściu tkanina-skóra
9) Jest niezastąpiony dla kobiet:
- po porodzie (opinanie, wygładzanie i przy wchłanianiu się tzw. miękkiego poporodowego brzucha)
- na diecie (delikatny ucisk żołądka powoduje uczucie sytości)
- które w dosłowna minutę chcą ukształtować talię i brzuch.

DOBÓR ROZMIARU

         Doboru rozmiaru należy dokonać na podstawie posiadanego w danej chwili obwodu bioder i pasa. Uzyskane z pomiaru obwody (bioder i pasa) należy przenieść na poniższą tabele rozmiarów i wybrać odpowiadający rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani większych ani mniejszych od uzyskanych z pomiaru. Jedyne odstępstwo od ww. zasady dotyczy sytuacji, kiedy obwody bioder lub pasa wypadają na pograniczu dwóch rozmiarów. Wówczas w tego typu gorsecie wyszczuplającym prosimy o dobór rozmiaru większego

TABELA ROZMIARÓW

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU

Produkty powiązane (7)

GORSETY WYSZCZUPLAJĄCE

GORSETY WYSZCZUPLAJĄCE

Zobacz produkty
BODY WYSZCZUPLAJĄCE

BODY WYSZCZUPLAJĄCE

Zobacz produkty
PASY WYSZCZUPLAJĄCE

PASY WYSZCZUPLAJĄCE

Zobacz produkty
PASY POPORODOWE

PASY POPORODOWE

Zobacz produkty
CIĄŻOWE

CIĄŻOWE

Zobacz produkty
NA ŻYLAKI

NA ŻYLAKI

Zobacz produkty
POŃCZOCHY

POŃCZOCHY

Zobacz produkty
MAJTKI WYSZCZUPLAJĄCE

MAJTKI WYSZCZUPLAJĄCE

Zobacz produkty
RAJSTOPY

RAJSTOPY

Zobacz produkty