Majtki Slim Discreet Seamless

Majtki Slim Discreet Seamless

    0

Dostępność: W magazynie
Kod produktu: 09560
Punkty lojalnościowe: 0

32.00 zł
Bez podatku: 26.02 zł

Dostępne opcje


*

*

Ilość:Podziel się:

Wyszczuplające, modelujący talię, brzuch, wygładzający biodra
kształtujący pośladki i opinające uda wysokie majtki

Slim DISCREET seamless

Oryginalny produkt marki:


Smukła talia, płaski brzuch, kształtne biodra i pośladki oraz wygładzone uda w kilka sekund

TEGO MODELU NIE KUPISZ W ŻADNYM SKLEPIE

Tylko w sieci sklepów należących do Orirose i dobrych sklepach z bielizną wyszczuplającą

OPIS:

          Slim disctreet seamless marki Orirose to wysokie majtki wyszczuplająco modelujące, które dzięki zastosowaniu sprężystej i gładko przylegającej do ciała tkaniny na bazie poliamidu i elastanu w szybki i dyskretny sposób skoryguje (ukształtuje na nowo) Twoją figurę od linii pod biustem, poprzez talię, brzuch, biodra, pośladki i uda.
Sprężysty, wytrzymały ale miły w dotyku materiał w połączeniu z wysokim krojem czerpiącym z idei bielizny bezszwowej modeluje "niedoskonałości" gładko przylegając do ciała.
           Podwójna WARSTWA SILIKONU antyrolującego w górnym pasie pod biustem zapewnia pewne przyleganie do ciała. Wyeliminowane zostało w ten sposób niekontrolowane zsuwanie się majtek wyszczuplających ku dołowi.
Wysokie majtki Slim disctreet seamless kształtują linię talii, modelują dolne i górne partie brzucha, wygładzają biodra i ujędrniają pośladki przy zachowaniu maksimum DYSKRECJI NOSZENIA.

ZALETY:

1) Slim disctreet seamless marki Orirose to wysokie majtki wyszczuplająco modelujące, które dzięki zastosowaniu sprężystej i gładko przylegającej do ciała tkaniny na bazie poliamidu i elastanu w szybki i dyskretny sposób skoryguje (ukształtuje na nowo) Twoją figurę od linii pod biustem, poprzez talię, brzuch, biodra, pośladki i uda.
2) Sprężysty, wytrzymały ale miły w dotyku materiał w połączeniu z wysokim krojem czerpiącym z idei bielizny bezszwowej modeluje "niedoskonałości" gładko przylegając do ciała.
3) Podwójna WARSTWA SILIKONU antyrolującego w górnym pasie pod biustem zapewnia pewne przyleganie do ciała. Wyeliminowane zostało w ten sposób niekontrolowane zsuwanie się majtek wyszczuplających ku dołowi.
4) Wysokie majtki Slim disctreet seamless kształtują linię talii, modelują dolne i górne partie brzucha, wygładzają biodra i ujędrniają pośladki przy zachowaniu maksimum DYSKRECJI NOSZENIA.
5) PUSH - UP kształtuje i ujędrniają pośladki nadając im wymodelowany kształt.
6) Nogawki antycellulitowe poprzez delikatne opinanie ud ukrywają i tuszują cellulit.
7) Płaskie przejście na styku tkanina - skóra zapewnia maksimum DYSKRECJI oraz zapobiega powstawaniu nieestetycznych wałeczków.
8) Komfortowe wycięcie higieniczne pozwala na bezproblemowe korzystanie z toalety.
9) Wyszczuplające majtki Slim disctreet seamless marki Orirose jest niezastąpionym dodatkiem pod kreację wieczorową lub do codziennego użytku dla kobiet:
a) po porodzie (opinana, wygładza i pomaga przy wchłanianiu się tzw. miękkiego poporodowego brzucha)
b) na diecie (delikatny ucisk żołądka powoduje uczucie sytości)
c) które w dosłowna minutę chcą wymodelować swoją sylwetkę.

DOBÓR ROZMIARU:     
         Doboru rozmiaru należy dokonać na podstawie posiadanego w danej chwili obwodu bioder i talii. Uzyskane z pomiaru obwód bioder i talii należy przenieść na poniższą tabele rozmiarów i wybrać odpowiadający rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani większych ani mniejszych od uzyskanych z pomiaru. Jedyne odstępstwo od ww. zasady dotyczy sytuacji, kiedy obwód bioder i talii wypadają na pograniczu dwóch rozmiarów. Wówczas w tego typu gorsecie wyszczuplającym prosimy o dobór rozmiaru mniejszego.

TABELA ROZMIARÓW:

ZAPRASZAMY

Produkty powiązane (7)

GORSETY WYSZCZUPLAJĄCE

GORSETY WYSZCZUPLAJĄCE

Zobacz produkty
BODY WYSZCZUPLAJĄCE

BODY WYSZCZUPLAJĄCE

Zobacz produkty
PASY WYSZCZUPLAJĄCE

PASY WYSZCZUPLAJĄCE

Zobacz produkty
PASY POPORODOWE

PASY POPORODOWE

Zobacz produkty
CIĄŻOWE

CIĄŻOWE

Zobacz produkty
NA ŻYLAKI

NA ŻYLAKI

Zobacz produkty
POŃCZOCHY

POŃCZOCHY

Zobacz produkty
MAJTKI WYSZCZUPLAJĄCE

MAJTKI WYSZCZUPLAJĄCE

Zobacz produkty
RAJSTOPY

RAJSTOPY

Zobacz produkty