Włoskie rajstopy przeciwżylakowe ze stopniowanym uciskiem mmHg 18/22 hPa 24/29

Włoskie rajstopy przeciwżylakowe ze stopniowanym uciskiem mmHg 18/22 hPa 24/29

    0

Dostępność: W magazynie
Kod produktu: 060
Punkty lojalnościowe: 0

17.99 zł
Bez podatku: 14.63 zł

Dostępne opcje


*

*

Ilość:Podziel się:

Włoskie rajstopy przeciwżylakowe
II stopień ucisku mmHg 18/22 hPa 24/29

(stopniowany ucisk, support, profilowana nogawka, wzmocnione palce i pięta, struktura PLASTRA MIODU)

marki Orirose

TERAPIA + PROFILAKTYKA + KOMFORT

Tylko w sieci sklepów należących do Orirose i dobrych sklepach z bielizną ciążową i wyszczuplającą.

Rajstopy przeciwżylakowe mmHg 18/22 hPa 24/29

Bądź piękna z Orirose

Żylaki to powiększone i poszerzone żyły znajdujące się w podskórnej tkance tłuszczowej, w których zastawki żylne przestały funkcjonować. W chorobowo zmienionych żyłach krew nie jest wystarczająco szybko transportowana z powrotem do serca. Mówimy wtedy o zastoju żylnym. Żylaki występują w różnych postaciach, które prędzej czy później wymagają obowiązkowego leczenia. W zdrowych nogach do 10% krwi płynie w żyłach położonych tuż pod skórą, 90% natomiast przepływa głównymi naczyniami położonymi znacznie głębiej. W przypadku chorób żylnych krew jest wypychana w kierunku skóry, co powoduje zastój żylny (krew przestaje płynąć). Kostki bywają opuchnięte, pacjent może odczuwać ból i dziwne uczucie „zatkania” nóg.

Jeśli dbasz przede wszystkim o swoje zdrowie, ale przy tym nie chcesz rezygnować z modnego wyglądu, cenisz sobie atrakcyjny wygląd wybierz rajstopy żylakowe firmy Orirose. To trwały i odporny na zniszczenia, idealny przy cięższych schorzeniach żylnych, średnich i lekkich obrzękach. Mocna przędza oraz struktura mikro-siateczki zapewnia pożądany efekt.

Cechy produktu:

1) Struktura "PLASTRA MIODU" typowa jest dla wysokiej jakości rajstop przeciwżylakowych. Zapewnia dużą sprężystość i elastyczność wyrobu.

2) PROFILAKTYKA + TERAPIA + COMFORT

3) Stopniowany ucisk ujędrnia i wygładza nogi na całej długości (odpowiednio duży/średni/lekki). Rajstopy zapewniają poczucie komfortu, a nogi "nie męczą" się i nie puchną.

4) Wzmocniona część palcowa oraz pięta. Palce i piety narażone są na największe obciążenia i otarcia. Dlatego posiadają specjalne wzmocnienia, dzięki czemu wytrzymują nawet intensywne użytkowanie.

4) Wzmocniona część majtkowa (suport) zapobiega zsuwaniu się rajstop, a opinając brzuch i pośladki wysmukla figurę.

5) Rajstopy przeciwżylakowe to idealne rozwiązanie przy lekkich i cięższych schorzeniach żylnych nóg (żylaki, zmiany po przebytej zakrzepicy żył głębokich).

6) Rajstopy przeciwżylakowe nie są przeznaczone tylko i wyłącznie przy schorzeniach żylnych nóg. Często wybierają je kobiety pracujące w długotrwałej pozycji siedzącej lub stojącej. Rajstopy zapewniają poczucie komfortu, a nogi "nie meczą się" i nie puchną.

7) Jeśli dbasz przede wszystkim o swoje zdrowie, ale przy tym nie chcesz rezygnować z atrakcyjnego wyglądu wybierz rajstopy żylakowe firmy Orirose. To trwały i odporny na zniszczenia, idealny przy cięższych schorzeniach żylnych, średnich i lekkich obrzękach. Mocna przędza oraz struktura mikro-siateczki zapewnia pożądany efekt.

8) W przypadku kobiet, u których stwierdzono żylaki zaleca się nakładanie rajstop żylakowych rano zaraz po wstaniu z łóżka i zdejmowanie ich tuz przed położeniem się spać wieczorem. Dzięki swojej wyjątkowej odporności częste i regularne użytkowanie zapewnia stosującym je kobietom maksymalna skuteczność, efektywność i pewność terapii

Dobór rozmiaru

Produkty powiązane (3)

GORSETY WYSZCZUPLAJĄCE

GORSETY WYSZCZUPLAJĄCE

Zobacz produkty
BODY WYSZCZUPLAJĄCE

BODY WYSZCZUPLAJĄCE

Zobacz produkty
PASY WYSZCZUPLAJĄCE

PASY WYSZCZUPLAJĄCE

Zobacz produkty
PASY POPORODOWE

PASY POPORODOWE

Zobacz produkty
CIĄŻOWE

CIĄŻOWE

Zobacz produkty
NA ŻYLAKI

NA ŻYLAKI

Zobacz produkty
POŃCZOCHY

POŃCZOCHY

Zobacz produkty
MAJTKI WYSZCZUPLAJĄCE

MAJTKI WYSZCZUPLAJĄCE

Zobacz produkty
RAJSTOPY

RAJSTOPY

Zobacz produkty